Selectionné Konopáč 2022

Autor: -dk- (krivkovadenisa@gmail.com), Téma: AKTUALITY
Vydáno dne 08. 06. 2022 (199 přečtení)




Seznam účastníků s výsledky jsou uvedeny v článku. Po kliknutí na jméno psa se Vám rozbrazí jeho posudek.

 



Výsledky

 

1.  Aidan von den Strauchdieben- V, 15/20
     A/B, CSNB clear- Olga Lačňáková

     Djaris of fire Crocosmia x Nurisha des travailleurs barbus

2.  Amaro de l‘avenue de la RoseV, 14/20
      A, CSNB clear – Andrea Kruspel

      Canis Ferox Bambou x Yule des Corbeaux farouches

3.  Amaury Uno auberge des ours heurexV, 13/20
      A, CSNB clear – Eva Wilmes

      Li-Brie’s Free Wheeler x Basima du Tchibo d‘Ebene

4.  Annjulie de l’avenue de la RoseSelectionné -V, 15/20
      A, CSNB clear - Andrea Kruspel

      Canis Ferox Bambou x Yule des Corbeaux farouches

5.  Aragorn King Nadina-SisSelectionné – V,14/20
     A, CSNB clear - Mgr.Naděžda Střalková

     Maron du Manoir Noble x Vamp Segan Nadina-Sis

6.  Arapaho Nadina-SisV, 16/20
      A, CSNB clear -Romana Indráková

      Maron du Manoir Noble x Vamp Segan Nadina-Sis

7.  Arizona des Corbeaux farouches- V, 12/20
      A, CSNB clear – Imke Lang

      Vincent van Gogh Nadina-Sis x Yukon des Corbeaux farouches

8.  Assirie Nadina-SisSelectionné – V, 12/20
      A, CSNB clear - Mgr.Naděžda Střalková

      Maron du Manoir Noble x Vamp Segan Nadina-Sis

9.   Belmiro Lucio auberge des ours heurexV, 16/20
      A, CSNB clear – Nadine Hesse

      Altesse les Chiens de Marki x Hembra Lucita los pequeňos Banditos

10. Bijou des Corbeaux farouchesV, 12/20
       B, CSNB clear – Imke Lang

       Qashqai des travailleurs barbus x Yukon des Corbeaux farouches

11. Demona Vania auberge des ours heureuxABS.
       A, CSNB clear – Gabriela Julia Jaworska

       Paisley Emergé de l’Amour x Aquamarina auberge des ours heureux

12. Eldorádo Au-Auriga BrieABS.
        A – MVDr.Vlasta Vagerová

       Czappa van Wuff&CoKG x Biba Chantal Avec La Force- De-Lours

13. Hugo BuhlbinoSelectionné – V, 15/20
       A, CSNB clear – Tomasz Piotr Andrzejewski

       Byron du Tchibo d’Ebene x Vivienne Dalido

14. Charming Hooligan Creciente EstrellaV,20/20
        A, CSNB clear – Lenka Lodrová

       Keppler Amber Route x Bahati z Pierwszej Ligi

15. Immotions-Eddy aux Prés de fleuveVD, 17/20
       A, CSNB clear – Mandy Hoffmann

       Unlikely One Zlota Elita x Genua aux Prés de fleuve
16. Indiana Jones Bella’s LiberiV,19/20
       A, CSNB clear – Marcela Kočková

       Depeche Mode Bella‘s Liberi x Joli Amélia Mijn Vriend

17. Karamela DalidoV, 14/20
       A, CSNB clear – Ivo Lacný + Daniela Kellovská

       Taboo Dalido x Venus Dalido

18. Kasalla des charmantes crapulesSelectionné – V, 16/20
        A, CSNB clear – Heike Pommer

       Harryson as Jazz du Mas de Sarabande x II Polpetta des charmantes crapules

19. Michelangelo Badria’s DarlingSelectionné – V,18/20
       A, CSNB clear – Michal Pecina

       Barney Trzy Korony x Jenifer Badria’s Darling

20. Nawar od LabíčkaSelectionné – V, 12/20
       A, CSNB clear – Petra Grammová

       Joäo de l’Amitié Fidéle x Iris Sisis od Labíčka

21. Nevil od LabíčkaV, 14/20
       A, CSNB clear – Michal Haidinger

       Joäo de l’Amitié Fidéle x Iris Sisis od Labíčka

22. Ogre Heaven DevilV, 15/20
       A, CSNB clear – Ing.Kamila Kuchařová

       Vanguardio El’Bridorado x Jacqueline Heaven Devil

23. Oliva Kira od LabíčkaSelectionné – V,15/20
       A, CSNB clear – Eva Kubešová

       Qashqai des travailleurs barbus x Hope od Labíčka

24. O’Nina Ricci Manoir du NobleSelectionné – V,17/20
       A, CSNB clear – Tine Snoeks

       Maharadja du Manoir Noble x Aurelie le Beau Voyou

25. Orwel Heaven DevilV, 19/20
       A, CSNB clear – Svatoslava Procházková

       Vanguardio El’Bridorado x Jacqueline Heaven Devil

26. Quashqai des travailleurs barbusV, 18/20
       A, CSNB clear – Jitka Šerkopová

       Red Divaz Applejack Be x Keisha Keona des travailleurs barbus

27. Query Heaven DevilV, 18/20
       A, CSNB clear – Martina Pavlasová
       Ninja du Manoir Noble x Laura Heaven Devil

28. Quila Punada du Manoir NobleSelectionné – V, 16/20
       B, CSNB clear – Katarina Danilova

       Jack the Ripper aux Pattes Velues x Aurelie le Beau Voyou

29. Quina Heven DevilSelectionné – V, 18/20
       A, CSNB clear – Kristýna Zajícová

       Ninja du Manoir Noble x Laura Heaven Devil

30. Ravick Boramo SoleSelectionné – V, 15/20
       A, CSNB clear – MUDr. Lenka Grossová

       Your Fiery tequilla Dalido x Pallas Athéna Boramo Sole

31. Rising Sun Bohemia ElitéSelectionné – V, 18/20
       B, CSNB clear – Steffens Sascha

       Depeche Mode Bella’s Liberi x Andromeda irisberg

32. Simba de Los NiegosV, 15/20
       A, CSNB clear – Nadine Vanpelt

       Fausto vom Wälkesberg x Nino Nino du Manoir Noble

33. Sweet Selfie Made By SnokieV, 12/20
       A, CSNB clear – Tine Snoeks

       BenBen Boogie-Man Romani x Made For Snoekie du Manoir Noble

34. Yagger Nadina-Sis –  VD, 18/20
       A, CSNB clear – Silke Sewelies

       Maron du Manoir Noble x Tiffany Nadina-Sis

35. Yasminne Nadina-SisSelectionné – V,14/20
       A, CSNB clear -Mgr.Naděžda Střalková

       Maron du Manoir Noble x Tiffany Nadina-Sis

36. Yukon Loky Nadina-SisV, 18/20
       A, CSNB clear – Ivana Ebertová

       Maron du Manoir Noble x Tiffany Nadina-Sis